عرضه کالاهای اساسی با تخفیف ۲۵ درصد

کالادر نمایشگاه‌های بهاره امسال که از اوایل اسفند‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود کلیه‌ی کالاهای اساسی مردم از جمله: برنج، روغن، گوشت قرمز و سفید، حبوبات و … عرضه‌ می‌شود.

رییس اتحادیه بنک‌داران مواد غذایی از عرضه‌ی کالاهای اساسی مردم با تخفیف ۲۵ درصدی در نمایشگاه‌های بهاره خبر داد.

حسنی رییس اتحادیه بنک‌داران مواد‌غذایی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران گفت: در نمایشگاه‌های بهاره امسال که از اوایل اسفند‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود کلیه‌ی کالاهای اساسی مردم از جمله: برنج، روغن، گوشت قرمز و سفید، حبوبات و … عرضه‌ می‌شود.

وی افزود: در این نمایشگاه‌ها کلیه کالاهای مصرفی مردم با تخفیف ۱۵ الی ۲۵ درصدی عرضه خواهد شد.

وی با تأکید بر این که در بخش تأمین و توزیع کالاهای اساسی مردم هیچ کمبودی در کشور وجود ندارد اظهار داشت: میزان ذخایر کالاهای وارداتی و انبار شده برای مصرف مردم، به اندازه‌ای است که حتی اگر سال آینده نیز هیچ وارداتی در این بخش صورت نگیرد، بازهم در زمینه‌ تأمین کالاهای اساسی هیچ کمبودی در شبکه‌ی توزیع وجود ندارد.

وی با اشاره به عرضه سبد رایگان کالا و نیز تشکیل صف‌های طولانی در مقابل فروشگا‌ه‌ها گفت: در شرایطی که کشور با هیچ کمبودی در بخش عرضه‌ی کالاهای اساسی روبرو نیست، توزیع سبد رایگان کالا و در طی آن تشکیل صف‌های طولانی در مقابل فروشگاه‌ها به هیچ‌وجه در شأن و منزلت مردم ایران نیست.

وی ادامه داد: تشکیل چنین صف‌هایی در مقابل فروشگاه‌ها تا حدودی موجب نگرانی مردم از ناکافی بودن کالاهای اساسی در کشور می‌شود، نگرانی‌ که کاملاً بی‌جاست.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 میهن نرخ. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی