کیتکو:طلا افزایش می یابد!/۲۱تیر

طلا11 (1)جدیدترین نظرسنجی کیتکو نیوز از کارشناسان اقتصادی نشان می دهد قیمت طلا در روزهای آینده با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد.

در نظرسنجی این هفته کیتکو نیوز از ۳۷ کارشناس اقتصادی و فعال بازار طلا ۲۵ نفر شرکت کرده اند. بر اساس این گزارش از این تعداد نیز ۱۷ نفر به افزایش قیمت طلا رای داده اند و ۶ نفر نیز پیش بینی کردند قیمت این فلز زرد در روزهای آینده با کاهش روبرو خواهد شد.

۲ کارشناس ارشد اقتصادی نیز اعلام کردند قیمت طلا در هفته جاری بدون تغییر خواهد بود. تشدید تنش های سیاسی بین المللی مهمترین عامل تاثیرگذار بر افزایش احتمالی قیمت طلا خواهد بود.

هفته گذشته نیز کارشناسان اقتصادی به افزایش قیمت طلا رای داده بودند. قیمت طلا در هفته ای که گذشت با رشد ۱۸ دلاری روبرو شده است.

ریچارد بیکر تحلیلگر ارشد موسسه یورکا ماینر تاکید کرد: تشدید تنش های سیاسی در مناطق مختلف جهان از جمله روسیه و اوکراین، سوریه، عراق و سرزمین های اشغالی فلسطین تاثیر زیادی بر افزایش تقاضا و قیمت طلا در روزهای آینده خواهد داشت.

به گزارش سایت طلا، کارشناسانی که به کاهش قیمت طلا در روزهای آینده رای داده اند بر این باورند که ارزش دلار با افزایش روبرو خواهد شد و این مساله به ضرر قیمت طلا خواهد بود.

کن موریسون کارشناس اقتصادی نیز گفت: قیمت طلا در هفته آینده بین ۱۳۱۰ تا ۱۳۴۰ دلار در نوسان است.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 میهن نرخ. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی