پیشبینی این هفته کیتکو از قیمت طلا

پیشبینی این هفته کیتکو از قیمت طلا

طلا طبق روال هفته هر شنبه در میهن نرخ با پیشبینی قیمت طلا توسط کیتکو در خدمت شما هستیم.تازه ترین نظرسنجی کیتکو نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی و فعالان بازار در خصوص روند تحولات قیمت طلا طی هفته جاری اختلاف نظر دارند.

به گزارش کیتکو نیوز، از ۳۷ کارشناس ارشد اقتصادی ۲۲ نفر در نظرسنجی این هفته شرکت کرده اند.

بر اساس این گزارش از این تعداد نیز ۹ نفر از تحلیلگران اقتصادی و فعالان بازار به افزایش قیمت طلا در روزهای آینده رای داده اند. ۶ نفر نیز اعلام کرده اند که قیمت طلا در این مدت با کاهش روبرو خواهد شد و ۷ نفر نیز پیش بینی کردند قیمت طلا در هفته جاری تغییر چندانی نخواهد داشت.

هفته گذشته نیز شرکت کنندگان در نظرسنجی کیتکو نیوز به کاهش قیمت طلا رای داده بودند. قیمت طلا در هفته ای که گذشت با رشد ۸ دلاری روبرو شده است.

کارشناسانی که به افزایش قیمت طلا رای داده اند بر این باورند که تنش های سیاسی بین المللی تاثیر زیادی بر افزایش قیمت این فلز زرد خواهد داشت.

آدریان دی تحلیلگر ارشد اقتصادی تاکید کرد: با تشدید تنش در اوکراین و احتمال حمله آمریکا به داعش در سوریه تقاضا و قیمت طلا در روزهای آینده افزایش خواهد یافت.

برخی کارشناسان اقتصادی نیز معتقدند با کاهش تنش های سیاسی بین المللی و بهبود شرایط اقتصادی آمریکا قیمت طلا با کاهش بیشتری روبرو خواهد شد و تا پایان امسال به کمتر از ۱۱۰۰ تا ۱۲۱۰ دلار خواهد رسید.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 میهن نرخ. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی