پیشبینی های جدید بازار مسکن/۱۵شهریور

پیشبینی بازار مسکن

یک کارشناس بازار مسکن از افزایش مجدد گرانی مسکن در صورت اجرای بسته حمایتی دولت خبر داد و اعلام کرد: بازار در انتظار گرانی مجدد مسکن است.

بیت الله ستاریان ضمن بیان مطلب فوق گفت: وام ۸۰ میلیونی مسکن می‌تواند رونق دوباره ای به بازار مسکنی که گرفتار رکود شده است بدهد. اما رونق به این معنا که بازار خرید و فروش توسعه پیدا می کند اما به دلیل کمبود مسکن ممکن است بازار دوباره رنگ گرانی به خود بگیرد و شاهد افزایش قیمت‌ها در این بخش باشیم.

این کارشناس بازار مسکن، ادامه داد: به اعتقاد من عدد و ارقام برای خرید خانه کافی نیست و شاید ۸۰ میلیون تومانی که قرار است به عنوان به عنوان تسهیلات به مردم بدهند دوای درد نباشد اما همین که زمینه برای خرید و فروش و حرکتی تازه صورت می گیرد در شرایط فعلی می تواند کافی باشد.

ستاریان با بیان این که برای رونق بخشیدن به بازار مسکن تنها یک بسته و یا تسهیلات مالی کافی نیست گفت: ما باید برای بخش مسکن بسته ای تهیه کنیم که علاوه بر وام ها و تسهیلاتی که در آن وجود دارد گزینه های دیگری همچون تغییر در زیر ساخت ها و استفاده از نرم افزارهای پیشرفته و قوانین مدون در آن وجود داشته باشد.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 میهن نرخ. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی