ایران بهترین کشور برای سرمایه گذاری؟!

ایران بهترین کشور برای سرمایه گذاری؟!

ایرانرئیس اتحادیه واردکنندگان و صادرکنندگان اقلیم کردستان عراق با اشاره به اینکه کردستان عراق نیازمند توسعه زیربنایی است، گفت: علاوه بر امنیت در گردشگری، امنیت سرمایه‌گذاری در ایران فراهم شده است.

شیخ مصطفی عبدالرحمن عبدالله در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار کرد: علاوه بر اینکه ایران از امنیت کامل در حوزه گردشگری برخوردار است، ایران بهترین و مناسب‌ترین کشور برای سرمایه‌گذاری است.

وی افزود: امنیت سرمایه‌گذاری در کشور ایران زمینه را برای حضور و ترغیب سرمایه‌گذاران و تجار فراهم کرده چرا که صاحبان سرمایه تنها خواهان داشتن مکانی برای سرمایه‌گذاری مطمئن هستند.

رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اقلیم کردستان عراق گفت: در سال‌های گذشته اقلیم کردستان عراق روند پیشرفت را در پیش گرفت و در این راستا سرمایه‌گذاری در بخش ساخت‌وساز، ساماندهی بافت شهری و ساختمان‌سازی را در دستور کار قرار داد اما اکنون نیازمند توسعه زیربنایی است.

وی تصریح کرد: اقلیم کردستان عراق نیاز دارد که سرمایه‌گذاران در بحث استقرار واحدها و کارخانجات تولیدی و صنعتی وارد شوند , آمادگی همکاری و رفع هر گونه مشکل و موانع را دارد.

عبدالله افزود: در زمینه‌های کشاورزی و دامپروری کردستان عراق ظرفیت‌های بالقوه‌ای دارد که با جذب سرمایه‌گذار به صورت علمی می‌توانیم این ظرفیت‌ها را اشاعه و توسعه دهیم.

وی بیان کرد: ایران و اقلیم کردستان عراق ارتباط تنگاتنگی در زمینه تجارت با یکدیگر دارند و استان همدان قابلیت ارتباط و فعالیت در اقلیم کردستان عراق دارد.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 میهن نرخ. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی