تحلیل قیمت سکه و ارز در بازار امروز

تحلیل قیمت سکه و ارز در بازار امروز

ارز و طلادر پی افزایش بهای جهانی طلا و تاثیر آن در بازار داخلی هم اکنون دلار در پایتخت با ارزش ۳۰۱۰ تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ارزش ۹۸۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

به گزارش تسنیم، از روزهای گذشته بازار داخلی تحت تاثیر نوسانات جهانی طلا و البته افزایش حجم تقاضا با توجه به سپری شدن روزهای پایانی سال قرار گرفته است و همین امر افزایش قیمت‌ها را در بخش طلا و ارز به همراه داشته است.

با توجه به افزایش تقاضای مردم برای خرید ارز به منظور سفرهای نوروزی قیمت‌ها در بازار داخلی افزایش یافته به نحوی که هم اکنون دلار که مدت‌ها بود زیر قیمت ۳۰۰۰ تومان در نوسان بود به ۳۰۱۰ تومان رسیده و با این قیمت به متقاضیان فروخته می شود.

هم اکنون در خیابان فردوسی صراف‌ها یورو را با قیمت ۴۱۲۰ تومان، پوند انگلیس را با قیمت ۴۹۸۰ تومان، درهم امارات متحده عربی را با قیمت ۸۱۹ تومان و یوان چین را با قیمت ۵۰۰ تومان به مردم می فروشند.

در بازار سبزه میدان نیز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم با ارزش ۹۸۰ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی با ارزش ۴۹۵ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی با ارزش ۲۹۵ هزار تومان و سکه یک گرمی با ارزش ۱۹۵ هزار تومان قیمت گذاری شده و فروخته می شود.

همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار داخلی ۹۸ هزار و ۸۰۰ تومان و هر اونس طلای جهانی ۱۳۳۳ دلار ارزش گذاری شده و مورد معامله قرار می گیرد.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 میهن نرخ. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی