سیم کارت رایتل تولید ایران نیست؟

رایتل مدیرعامل اپراتور سوم تلفن همراه گفت: سیم کارت هایی که اکنون در شبکه رایتل استفاده می شود و به فروش می رسد از خریدهای قبلی و تولید خارجی است و در نوبت بعدی خرید سیم کارت توان داخلی را مدنظر قرار خواهیم داد.

به گزارش اقتصاد پرس به نقل از فارس ،  در پاسخ به سؤالی در خصوص داخلی و یا خارجی بودن سیم کارت های رایتل، گفت: سینم کارت هایی که اکنون در شبکه رایتل استفاده می شوند و به فروش می رسند از خرید های قبلی هستند.

مدیرعامل اپراتور سوم تلفن همراه افزود: اخیرا مطلع شده ایم که چند شرکت داخلی در کشور اقدام به تولید سیم کارت کردند که تعداد آنها دو الی ۳ شرکت است.

وی ادامه داد: پس از تمام شدن خرید های قبلی قطعا از تولیدات داخلی استفاده خواهیم کرد و تولید داخلی را در اولویت قرار خواهیم داد.

صدری در پاسخ به این سؤال که آیا در بررسی هایی که انجام داده اید، کیفیت سیم کارت تولید داخل را مناسب برای استفاده در شبکه می دانید، گفت: قطعا کیفیت آنها به گونه ای است که در شبکه قابل استفاده باشد، اما صرف نظر از این موضوع نیز اگر کیفیت اجناس داخلی درصدی پائین تر هم باشد، باید از آنها حمایت کنیم تا صنعت داخلی نیز رشد کند.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2024 میهن نرخ. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی