اعتراض به کاهس قیمت خودرو؟/۲۳مرداد

خودروقیمت تحویل فوری طلا که دیروز (سه شنبه) در پایان معاملات بازار سنگاپور یک هزار و ۳۰۹ دلار و ۵۱ سنت در هر اونس بود، در ساعت ۱۱:۱۲ صبح روز چهارشنبه به وقت محلی در سنگاپور به یک هزار و ۳۰۹ دلار و ۲۳ سنت در هر اونس رسید.

قیمت پایان روزی طلا جمعه گذشته (هشت اوت) به یک هزار و ۳۲۲ دلار و ۷۶ سنت در هر اونس رسید که بیشترین قیمت از ۱۸ ژوییه (۲۷ تیر) است.

قیمت طلا از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون به دلیل ناآرامی در اوکراین، عراق و غزه و نیز رشد نامناسب اقتصاد جهانی، ۹ درصد افزایش پیدا کرده است.

همزمان با کاهش ارزش یورو و رسیدن آن به کمترین سطح خود در ۹ ماه اخیر، دیروز آمار نشان داد، ضریب اطمینان سرمایه گذار در آلمان به پایین ترین سطح خود از سال ۲۰۱۲ رسیده است.

یانگ شی تحلیلگر صندوق سرمایه گذاری یونگان فیوچرز در هانگزوی چین گفت: رخدادهای ژئوپلیتیکی اخیرا تقاضا و قیمت طلا به عنوان یک دارایی را افزایش داده است.

وی افزود: در بعد اقتصاد کلان، از آنجا که سرعت رشد اقتصادهای بزرگ با هم اختلاف زیادی پیدا کرده، بنابراین به سیاست های پولی نیاز است که این نیز محرکی برای تغییر قیمت طلا خواهد بود.

شی ادامه داد: در بعد تقاضای فیزیکی یا خرید نقد طلا، تقاضای چین همچنان پایین است.

آماری که امروز منتشر خواهد شد، احتمالا نشانگر افزایش خرده فروشی در آمریکا برای ششمین ماه متوالی خواهد بود. در حالی که بانک مرکزی آمریکا به دنبال پایان دادن به محرک های اقتصادی است، آمار یادشده دلیل دیگری برای این است که اقتصاد آمریکا در حال پیشرفت است.

شاخص دلار بلومبرگ به رکورد پنج ماهه خود نزدیک شد.

قیمت طلا برای تحویل در ماه دسامبر (آذر) که دیروز در معاملات پایانی بازار کامکس نیویورک یک هزار و ۳۱۰ دلار و ۶۰ سنت در هر اونس بود، امروز در ساعت یادشده به یک هزار و ۳۱۰ دلار و ۳۰ سنت در هر اونس رسید.

دارایی طلای صندوق سرمایه گذاری اس.پی.دی.آر (بزرگ ترین صندوق سرمایه گذاری اوراق بهادار با پشتوانه طلا) پس از آنکه هفته گذشته از سطح آن در سال ۲۰۱۳ نیز کمتر شد، دیروز برای دومین روز متوالی تغییر نکرد.

قیمت تحویل فوری یا نقدی نقره در ساعت یادشده با چهار دهم درصد افزایش به ۱۹٫۹۹۱۵ دلار در هر اونس رسید.

قیمت تحویل فوری پلاتین با اندکی تغییر به یک هزار و ۴۶۷ دلار و ۷۵ سنت در هر اونس رسید در حالی که قیمت پالادیوم با دو دهم درصد کاهش به ۸۷۶ دلار و ۲۵ سنت رسید.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 میهن نرخ. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی